نکاتی که شما را ۱۰ سال جوان ترخواهد کرد

در این مقاله به یکی از راز های زیبایی و جوان سازی پوست زنان کره ایی می پردازیم، اگر می خواهید به این راز پی ببرید همراه من باشید تا ماسک صورتی را به شما معرفی کنیم که باعث می شود تا پوست های مرده ریزش پیدا کند و پوست جدید انعطاف پذیر و مرطوب و نرم شود.

چگونه نکات زیبایی و جوان سازی پوست را شروع کنیم؟

یکی از دلایلی که باعث می شود تا پوست زیباتر و شاداب تر به نظر برسد این است که سلول های مرده پوست را از بین ببریم ، و همچنین ناخالصی ها و یا آلودگی هایی را که بر روی پوست شماست را هم از بین ببریم تا پوست شما بتواند به راحتی نفس بکشد و منافذ پوست شما باز باشد ، همچنین رطوبت مورد نیاز پوست هم بسیار مهم می باشد پوست زیبا رطوبت کافی هم دارد .

ماسک جوان سازی پوست

تنها با چند ماده شما ماسکی تهیه خواهید کرد تا نه تنها به تنهایی پوست شما را جوان تر می کند بلکه باعث می شود تا محصولات زیبایی و بهداشتی را هم که به پوستتان می زنید بهتر عمل کند ، قسمت خوب این ماسک این است که مواد اولیه این ماسک در همه خانه ها پیدا می شود و ماسک سختی نیست !

روش تهیه ماسک زیبایی و جوان سازی پوست

-¼ از یک آووکادو را له با چنگال له کنید برای رطوبت دهی به پوست بسیارعالی آن
– ۱تکه لیمو که می تواند با آب لیمو هم جایگزین شود برای از بین بردن سلول های مرده و درخشان کردن پوست صورت
-½ قاشق غذا خوری روغن زیتون برای تغذیه پوست و باز نگه داشتن منافذ پوست
-۱ قاشق غذاخوری عسل – ضد التهاب و میکروب های پوست شما را می کشد و یا از بین می برد در صورت وجود البته !
از یک چنگال برای مخلوط کردن تمام مواد تشکیل دهنده در یک کاسه استفاده کنید.
قبل از استفاده از ماسک، یک حوله خیس مرطوب و روی صورت شسته شده خود برای ۲-۳ دقیقه نگه دارید. این منافذ پوست شما را باز می کند و ماسک بهتر عمل می کند.
چگونه نکات زیبایی و جوان سازی پوست را شروع کنیم

طرز استفاده ماسک جوانسازی پوست

برای استفاده از ماسک از انگشتان خود یا یک برس مصنوعی استفاده کنید. ماسک ممکن است که بر روی لباس شما چکه کند ، بنابراین یک پیراهن که مورد علاقه شما نیست و قابل شستشو می باشد را بپوشید و سپس از یک حوله بر روی بالشت خودتان استفاده کنید تا برای ۱۰-۱۵ دقیقه با آرامش استراحت کنید و یا به بیانی ریلکس کنید و بعد از آن صورتتان را خوب با آب گرم بشویید. و بعد از آن سرم و یا مرطوب کننده مورد علاقه خود را استفاده کنید.
یک بار یا دو بار در هفته ماسک صورت خود را روی پوستتان قرار دهید تا پوستتان تقویت شود. موفق باشید و به ما اطلاع دهید که ماسک بر روی شما چه نتیجه ایی داشته است .