معرفی جدیدترین مش و رنگ موی سال ۲۰۲۰

رنگ موی جدید ۲۰۲۰ می تواند علاوه بر زیبایی چهره حال و هوایی تازه هم به شما بدهد اگر به دنبال جدید ترین رنگ های سال هستید پس با ما همراه باشید ، رنگ مو یکی از جذاب ‌ترین لوازم آرایشی است که اکثر خانم ‌ها  از آن لذت می برند و دوست دارند که موهای خود را به دلایل مختلف و یا پوشاندن موهای سفید و یا زیباتر شدن چهره رنگ کنند. رنگ مو تا آن جایی اهمیت دارد که مانند رنگ لباس هر سال دنیای مد و آرایش، رنگ هایی را به عنوان رنگ سال معرفی می‌کند. بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند که رنگ موی خود را با رنگ موی سال تطابق دهند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در این مطلب به معرفی جدیدترین رنگ موهای سال ۲۰۲۰ بپردازیم تا با کمک آن برای انتخاب رنگ مو راحت تر تصمیم بگیرید. البته فراموش نکنید که در انتخاب رنگ علاوه بر مد، باید به چهره و شخصیت خود نیز توجه داشته باشید و رنگی را انتخاب کنید که هم به چهره یتان و هم به شخصیتتان بیاید.در سال ۲۰۲۰  و یا ۹۹ رنگ هایی بیشتر مدد شده اند که غیر طبیعی و چشمگیر هستند و در نگاه اول کاملاً به چشم می آیند. در نتیجه می توانید به راحتی به سراغ رنگ های گرم یا بالیاژهای مسی و حنایی بروید. تن رنگ های نارنجی، صورتی و حتی قرمز و آلبالویی امسال مد هستند و به دلیل با نشاط نشان دادن چهره مورد استقبال قرار گرفته اند. در ادامه متن به معرفی جدیدترین رنگ های سال ۲۰۲۰  و مش ها و هایلایت ها ی روز دنیا می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

مطالبی که در این مقاله خواهید خواند.برای رفتن قسمت مختلف روی متن کلیک کنید

رنگ موی بلوند دودی

رنگ موی بلوند پلاتینی

رنگ موی بلوند رز گلد

رنگ موی تیره و هایلایت و مش های ۲۰۲۰

انواع رنگ موهای پاستیلی

انواع رنگ موی بلوند دودی ۲۰۲۰

اگر از رنگ های طلایی و مایل به طلایی خوشتان نمی آید، می توانید از رنگ بلوند دودی که یکی از جدیدترین رنگ های سال ۲۰۲۰ و ترند امسال است، استفاده کنید. حتی می توانید در لابلای موهایتان هایلایت هایی با تناژ رنگ سرد در بیاورید. این رنگ مو  دارای طیف های مختلفی می باشد و انتخاب آن با توجه به رنگ پوست شما می تواند متفات باشد .

رنگ موی بلوند دودی روشن میزان سفیدی بیشتری دارد و در نتیجه برای رنگ پوست های روشن و برنز زیباتر می باشد، و به همین ترتیب بلوند تیره و متوسط برای پوست هایی با تناژ گرم تر مناسب تر هستند چراکه میزان رنگ های تیره نسبت به روشن در بلوند های تیره و متوسط بیشتر می باشد .  همچنین هایلایت های دودی هم برای انواع رنگ پوست زیبا خواهد بود که به صورت مش و آمبره بر روی مو ها پیاده سازی می شوند، این رنگ مو سالهاست که ترند می باشد و البته که سال ۲۰۲۰ هم همچنان ترند مانده است ، در ادامه چند مدل از رنگ مو بلوند دودی و مش دودی خواهید دید. 

انواع رنگ موی بلوند دودی 2020

رنگ موی بلوند پلاتینی

بلوند پلاتینی یکی از جدیدترین رنگ های سال ۲۰۲۰ است. اگر می خواهید که رنگ بلوند موهایتان طبیعی جلوه کند، بهتر است از تکنیک بالیاژ یا آمبره استفاده کنید تا ترکیبی از بلوند و قهوه ای تیره ایجاد شود، بلوند پلاتینی از جمله رنگهایی ست که برای افراد یبا رنگ پوست روشن مناسب است و برای رسیدن به این رنگ حتما باید از دکلره استفاده کنید 
رنگ موی بلوند پلاتینی

رنگ موی بلوند رز گلد

بلوند یخی یکی از رنگ‌هایی است که همیشه زیبا جلوه می‌کند و امسال نیز یکی که از رنگ‌های سال می باشد این رنگ مو بیشتر برای افرادی با پوست سفید مناسب است رنگ موی بلوند رزگلد امسال هم مانند سال گذشته یکی از ترندهای رنگ مو می باشد که طرفداران زیادی دارد. امسال می توانید برای گرم تر نشان دادن این رنگ مو، مش های صورتی یا بلوند توت فرنگی یا بنفش نیز در لابه لای موهایتان به وجود بیاورید و یا با بالیاژ پایین موها را رنگ های گرم تر بزنید، بلوند رزگلد بسیار خاص و فانتزی است که از ۲۰۱۵ یکی از مدل های پرطرفدار بوده است و امسال نیز برای پایه یخی از رنگ صورتی و هلویی که یکی از ترندها معرفی شده است استفاده می شود. گاهی از ترکیب رنگ های صورتی که صورتی پاستیلی است و یا یاسی، بنفش پاستیلی و آبی پاستیلی استفاده میشود، با توجه به سلیقه شما امسال سالی بود که رنگ ها فراتر از مرزهای رنگ مو رفتند ، فقط این نکته فراموش نشود که رنگ های خانواده صورتی برای پوست های روشن و برنز مناسب است پس اگر پوستی تیره یا سبزه دارید از بلوند یخی با ترکیب رنگ های تیره تر یا خود بلوند یخی استفاده کنید.

مش رزگلد

این رنگ مش بعد از سال ها دوباره در سال ۲۰۲۰ مد شده است و به عنوان رنگی جدید معرفی شده است. کافیست پایه موهایتان را رنگ بلوند بزنید و سپس تکه های مش صورتی از آن بیرون بیاورید. اگر دوست دارید که این رنگ مو را برای مدت کوتاهی امتحان کنید، بهتر است از رنگ موهای موقت موجود در بازار استفاده کنید که بعد از دو یا سه بار شستن پاک می شوند.، این مدل رنگ مو یکی از زیباترین و خاص ترین مش های بلوند صورتی و قهوه ایی محسوب می شود که از جمله ترند های تابستان ۲۰۲۰ می باشد .

 

رنگ موی بلوند رز گلد

رنگ موی تیره با هایلایت و مش های ۲۰۲۰

رنگ موی مسی با مش های مایل به نارنجی  

اگر به رنگ ‌های گرم مثل مسی علاقه دارید و یا اگر از آن دسته خانم هایی هستید که به طور طبیعی رنگ موی حنایی و مسی دارید، برای گرم تر شدن رنگ موهایتان و شادتر نشان دادن چهره، می توانید به خصوص در فصل بهار و تابستان مش هایی به رنگ نارنجی و مسی مایل به نارنجی ایجاد کنید.

رنگ مو قهوه ایی با مش آلبالویی 

این نوع رنگ مو برای پوست های گرم و سرد هر دو مناسب هستند ، و به پوست صورت شما انرژی و گرما می دهد ، رنگ موی قهوه ایی با مش های آلبالویی و یا قرمز از جمله رنگ موهایی می باشد که بدون آرایش هم زیبا هستند . 

 هایلایت مسی

این نوع رنگ مو هم که علاوه بر اینکه سن شما را کم تر نشان می دهد بدون آرایش صورت هم زیباست ، صورت شما را گرم تر نشان می دهد و برای بدست آمدن این رنگ نیازی به دکاره کردن کل موها نیست اگر از دسته افرادی هستید که رنگ موی خرمایی و قهوه ایی دارید با مش های قرمز می توانید تغییرات زیبایی را در موهایتان احساس کنید. 

رنگ موی تیره و هایلایت و مش های 2020
 

انواع رنگ موهای پاستیلی

رنگ موهای پاستلی در سال جدید بسیار مد شده اند و مورد توجه بسیاری از خانم های جوان هستند. رنگ موهای پاستلی در ترکیب رنگ خود رنگ سفید دارند و رنگ هایی لایت به حساب می آیند. طراحان مد و مدل ها امسال از این رنگ زیاد استفاده می کنند.
رنگ های پاستلی تیره، مانند پاستلی یاسی، برای پوست های تیره و برنزه و سبزه مناسب است و افرادی که پوست روشن دارند باید از رنگ های پاستلی روشن مانند یاسی کمرنگ استفاده کنند. یاسی یکی از رنگ های پاستلی است که در سال ۲۰۲۰ ترند شده است. علاوه بر این ترکیب رنگ پاستلی یاسی با هایلایت های صورتی نیز یکی از جدیدترین ترندهای امسال می باشد.
رنگ مو های پاستیلی تنوع رنگی زیادی از جمله صورتی ، آبی ، رنگین کمانی ، سبز ، رنگ مو پاستیلی زرد ، پاستیلی گریپ فروتی ترکیبات دو رنگی دارند ، این رنگ مو با دکلره بدست می آید و با توجه به رنگ بندی که انتخاب می کنید برای هر نوع رنگ پوستی مناسب می باشد ، زیبایی رنگ موی پاستیلی به مهارت آرایشگر شما وابسته است تا رنگی یکدست و تمیز به شما تحویل دهد در ادامه چند مدل از نمونه های رنگ موی پاستیلی را به شما نشان خواهیم داد.
انواع رنگ موهای پاستیلی

ترفند های آرایشی برای بزرگتر نشان دادن چشم های کوچک

نکته آرایشی برای بزرگتر نشان دادن چشم های کوچکوقتی صحبت از ایجاد یک آرایش برجسته و جذاب می شود، چشم ها می توانند در این نوع آرایش مهم و تعیین کننده باشند. گرچه ترندهای زیبایی برای آرایش چشم وجود دارد اما ترندها صرفا نباید تعیین کننده نوع آرایش شما باشند،...

معرفی بهترین کرم آبرسان صورت خارجی

معرفی بهترین کرم آبرسان صورت خارجیکرم های آبرسان از جمله کرم هایی هستند که فقط برای آبرسانی و خشکی صورت استفاده نمیشن، استفاده از کرم آبرسان باید جزوی از برنامه روزانه هر فردی باشد، مخصوصا خان ها با بالا رفتن سن دچار خشکی صورت و خطوط روی پوست میشن که کرم...

علت سوزش واژن چیست و چگونه درمان می شود؟

علت سوزش واژن چیست و چگونه درمان می شود؟آیا این باعث نگرانی است؟خارش و سوزش واژن یکی از مشکلات شایع در بین زنان می باشد. معمولاً دلیلی برای نگرانی نیست. با این حال، خارش، سوزش و سوزش مداوم ممکن است نشانه عفونت یا بیماری زمینه‌ای دیگری باشد، که در ادامه به...

مزیت و فواید زینک در سلامت پوست و مو

فواید زینک و مزیت آن بر سلامت پوست و مودرباب فواید زینک حتماً درباره استفاده از زینک برای تقویت سیستم ایمنی، درمان اسهال یا حتی بهبود حافظه شنیده اید. چندین دهه است که به طور گسترده برای ارتقای سلامت و تندرستی از زینک استفاده می شود، اما فواید زینک برای...