نکات مهم مراقبت از پوست صورت و بدن

برای زیباتر شدن و جوان تر شدن پوست باید سعی کنید تا یکسری از نکات مهم مراقبت از پوست را به لیست فعالیت ها و عادات روزانه خودتان اضافه کنید تا هم پوستی سالم تر داشته باشید و هم زیباتر هم شوید.

نکات مهم مراقبت از پوست روزانه

سعی کنید هر روز در آخر روز و هنگام یکه م یخواهید به رختخواب بروید صورتتان را بشویید و اگر ارایشی بر روی صورتتان وجود دارد آنها را پاک کنید و بعد اگر کرم و یا مرطوب کننده و یا دور چشمی دارید استفاده کنید این موضوع باعث می شود تا کرم های مغذی و جوان کننده و یا دور چشمی شما بهتر عمل کند و بیشتر جذب پوستتان شود، لایه چربی و یا آلودگی که بر روی پوست شما وجود دارد مانع جذب مواد لازم به پوست صورت و بدنتان می شود.

نکات مهم مراقبت از پوست بعد از حمام

حتما بعد از حمام کردن از مرطوب کننده ها استفاده کنید تا پوست بدنتات شادابی خودش را بدست بیاورید و پوست بدنتان دچار پیری زود رس نشود، همچنین برای گردن و پوست صورتتان هم از مرطو کننده استفاده کنید، پوست گردن بسیار حساس می باشد و خیلی سریع دچار پیری می شود .

استفاده از ماسک های صورت

سعی کنید از ماسک های خانگی برای پوست صورت و گردن و حتی بدن استفاده کنید بسیاری از ماسک ها هستند که مقرون به صرفه می باشند و برای پوست بدن هم قابل استفاده هستند و تاثیر بسیار زیادی بر روی پوست بدن دارند .
ما در لیدی لی ماسک های بسیار یبرای صورت و بدن قرار داده ایم که برای هر مشکلی از پوست موثر می باشند در لیست مقالات لیدی لی انها را جستجو کنید و نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.