چگونگی راز سفید کردن دندان ها در ۲ دقیقه

راز سفید کردن دندان بسیار مهم میباشد ، دندان های زرد خیلی شرم آور هستند و بنابراین با دندان های زرد کسی علاقه ایی به لبخند و خندیدن ندارد. خوشبختانه می توانید دندان های سفید را بدون صرف پول خود در محصولاتی که با مواد شیمیایی پر شده اند و نتایج وعده داده شده بدست بیاورید و زیباتر لبخند بزنید.
سفید کردن دندان های زرد شما در کمتر از ۲ دقیقه !!!

چگونگی راز سفید کردن دندان ها در 2 دقیقه
چه افرادی دارای دندان های زرد هستند؟

نه تنها سیگاری ها دارای دندان های زرد هستند، بلکه افراد غیر سیگاری نیز ممکمن است دندان های زرد داشته باشند، به خصوص اگر آنها مقدار زیادی شکر مصرف می کنند

راز سفید کردن دندان ها با روغن نارگیل

راز سفید کردن دندان ها با روغن نارگیل

روغن نارگیل می تواند به شما کمک کند که دندان هایتان را فقط در ۲ دقیقه سفید کنید.
مواد لازم جهت سفید کردن دندان ها :
۸ قاشق چای خوری نوشابه گازدار
۸ قاشق چایخوری روغن نارگیل طبیعی
خوب مخلوط کنید، مخلوط را بر روی مسواک خود بگذارید و دندان هایتان را خیلی خوب و آرام بشویید. خودشه دندوناتون سفید تر خواهد شد!

چگونه با جوش شیرین دندان هایمان را سفید کنیم ؟
سفید کردن دندان با جوش شیرین

چگونه با جوش شیرین دندان هایمان را سفید کنیم ؟

جوش شیرین حالت سایندگی دارد و با آرام کشیدن آن بر روی دندان ها سفید تر خواهند شد. همچنین جوش شیرین نیز بسیار قلیایی (مخالف اسیدی) می باشد، بنابراین من فکر می کنم اگر شما دهانی اسیدی دارید با خوردن مواد غذایی اسیدی و یا مواد غذایی اسیدی مصرف کرده اید می توانید با جوش شیرین هم دندان های سفیدی داشته باشید و هم از مینای دندان هایتان استفاده کنید.

نقش توت فرنگی در سفید کردن دندان

توت فرنگی دارای ویتامین C بسیار بالایی میباشد که می تواند پلاک های دندان ها را شکسته و کمک کند دندان هایتان سفید تر شود. همچنین دارای آنزیم های موثری در راز سفید کردن دندان است و به حذف لکه های سطحی نیز کمک میکند.

نقش توت فرنگی در سفید کردن دندان
راز سفید کردن دندان با نمک و لیمو

راز سفید کردن دندان با نمک و لیمو

نمک به عنوان یک بخش ساینده از خمیر عمل می کند، و به صورت م یتواند لکه ها و زردی دندان هایتان را ازبین ببرد و دندان های سفید تری داشته باشد، همچنین لیمو نیز نقش بسیاری در تمیز کردن و سفید کردن دندان ها دارد فقط کافیست برشی از لیمو را بر روی مسواک فشار دهید و با آن مسواک بزنید و بعد از ان دهنتان را آبکشی کنید.