چرا محصولات ایوروشه؟

محصولات ایوروشه در زمینه زیبایی و سلامت یک برند مرغوب و برتر محسوب می شود، بهتر بگوییم که ایوروشه یک برند جهانی در لوازم و محصولات زیبایی و سلامت محسوب می شود .در واقع برند ایوروشه یکی از محبوب ترین برند های زیبای و سلامتی هستند که در سرتاسر جهان علاقه مندان و مشتریان زیادی دارد و البته این طرفدار ها و مشتریان هم بدون دلیل نیستند مرغوبیت برند محصولات ایوروشه باعث شده تا جهانی شود.

<div id="15382455537588044"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/QKBG6?data[rnddiv]=15382455537588044&data[responsive]=yes"></script></div>

تاریخچه برند ایوروشه

برند ایوروشه یا ایو روچر نام تجاری زیبایی در سراسر جهان است که در سال ۱۹۵۹ توسط کارآفرین فرانسوی ایو روچر در لا گسیلی تاسیس شد. این شرکت در ۸۸ کشور و در پنج قاره حضور دارد و ۱۳۵۰۰ کارمند دارد و بیش از ۲۱۵۰۰۰ نفر از طریق مشاغل غیرمستقیم اضافی مشغول به کار در این شرکت هستند. گروه یو روچر در سال ۲۰۰۴ به مبلغ ۲.۰۱۲ میلیارد یورو دست یافت. این گروه همچنین برند های Daniel Jouvance، Dr Pierre Ricaud، Isabel Derroisné، Petit Bateau، Kiotis، Stanhome و Galérie Noémie را مدیریت می کنند، این شرکت یک باغ گیاه شناسی دارد که برای عموم باز است و همه می توانند از آن دیدن کنند.

محصولات ایوروشه چه گروه بندی هایی را پوشش می دهند؟

محصولات بهداشتی صورت

محصولات ایوروشه تمام مشکلات پوستی از جمله : رفع جوش و جوش های سر سیاه ، رفع انواع لکه های پوستی ، انواع اسکراب و لایه بردار پوست صورت ، محصولات مرتبط با پوست های چرب ، پوست های خشک و پوست های مختلط ، همچنین رفع التهابات و قرمزی هایی که پوست های حساس دارند را پوشش می دهد ، همچنین محصولات جوان سازی و استحکام پوست صورت و سفت شدن پوست و لیفتینگ ، کاهش خطوط صورت را ارائه م یکند ، محصولا ایوروشه برای ضد آفتاب و محافظت پوست از اشعه آفتاب هم محصولاتی را ارائه داده است.

محصولات بهداشتی و زیبایی ایوروشه صورت
محصولات زیبایی و آرایشی ایوروشه صورت

لوازم آرایشی ایوروشه

همچنین محصولات ایوروشه فقط برای سلامت پوست و زیبایی محدود نشده است ، ایوروشه انواع لوازم آرایشی و محصولات آرایشی بهداشتی را با مرغوبیت و کیفیت بالا و مهم تر از همه اینکه این لوازم با خاصیت سلامتی برای پوست ارائه شده اند ، شما با آرایش کردن با برند ایوروشه به سلامت پوستتان هم اهمیت داده اید ، این لوازم آرایشی شامل محصولات آرایش صورت مانند : پنکیک ، کرم پودر ، کرم پودر های مایع، انواع کانسیلر می باشد ، محصولات آرایش چشم شامل : انواع ریمل های بلند کننده و حجم دهنده ، انواع خط چشم های ماژیکی ، خط چشم های مدادی و سایه می باشد. محصولات آرایش لب شامل : رژلب های جامد ، رژلب های براق و شاین دار ، رژلب های مدادی و انواع خط لب می باشد، محصولات ناخن شامل : انواع لاک ، محصولات مراقبت از ناخن . محصولات مانیکور می باشد.

محصولات آرایشی بهداشتی بدن

محصولات لاغر کننده بدن ایوروشه که جدید هستند و شما از این محصول با خیال راحت استفاده خواهید کرد ، کرم های سفت کننده بدن ، انواع اسکراب و لایه بردار های بدن ، انواع خوشبو کننده های بدن و رفع التهابات و جوش های بدن ، ماسک های ضد پیری پوست بدن و همچنینانواع مرطوب کننده ها از محصولات ایوروشه می باشد، همچنین محصولات مراقبت از دست ، پا ، کف پا که از این برند ارائه شده است.

محصولات آرایشی بهداشتی مو

انواع شامپو ها ومحصولات مراقبت از مو شامل : شامپو مخصوص مو های چرب ، شامپو مخصوص شوره ، شامپو مخصوص موهای خشک و شکننده ، محصولات مراقبت از مو های رنگ شده ، محصولات مراقبتی مو های وز و شکننده و انواعمحصولات مراقبتی و زیبایی و نرم کننده ها و تقویت کننده های مو که برند ایوروشه ارائه داده است.

محصولات بهداشتی و زیبایی ایوروشه بدن

لوازم بهداشتی حمام ایوروشه

انواع محصولات بهداشتی آرایشی داخل و بعد از حمام شامل : ژل های انرژی بخش ، مرطوب کننده ، شاداب کننده ، آرامش بخش ، انواع خوشبو کننده های بدن ، انواع صابون و ژل های بدن می باشد.

ترکیبات محصولات آرایشی بهداشتی ایوروشه

محصولات ایوروشه به دلیل اینکه پایه گیاهی و طبیعی دارند به همین دلیل بسیار مرغوب و البته پر طرفدار می باشند ، برند ایوروشه از جمله برند هایی می باشد که با توجه به نیاز و دانش روز محصولاتخود را با پایه طبیعی به بازارارائه می کند.به همین دلیل یکی از بزرگترین باغ های گیاه شناسی مربوط به این برند م یباشد و بازدید از آن برای همه آزاد است زیرا به نحوی نمایش دهنده مواد اولیه محصولات ایوروشه می باشد.
با محصولات ایوروشه صورتی سالم و زیبا خواهید داشت و نگرانی از بابت ترکیبات محصولات نخواهید داشت این برند از برند های شناخته شده در دنیاست که در کشور ترکیه هم نمایندگی دارد شما عزیزان م یتوانید محصولات خریداری شدتان را با محصولات وب سایت های اصلی مطابقت دهید تا از اصل بودن محصولات ایوروشه خیالتان راحت باشد.